Zarząd

Prezes Zarządu

stefanie

Stefanie Bogaerts

Belgijka mieszkająca i pracująca w Polsce (Zamość) od 2001 r. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Języków i Kultur Europy Wschodniej oraz studia podyplomowe w zakresie public relations, komunikacji biznesowej i zarządzania.

Od 2004 r. pracuje jako tłumacz a w 2014 r. uzyskała w Polsce uprawnienia tłumacza przysięgłego.  Jest współzałożycielką Fundacji FreeLING, w której odpowiada za zarządzanie i organizację szkoleń. Prowadzi także warsztaty dla tłumaczy j. niderlandzkiego.

Wiceprezes Zarządu

iwona

Iwona Ostrowska

Absolwentka germanistyki i niderlandystyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2000 r. pracuje jako tłumacz i konsultant firm z Polski, Belgii i Holandii.

Mieszka w Warszawie. Od 2008 r. aktywnie uczestniczy w organizacji programów szkoleniowych dla tłumaczy j. niderlandzkiego. Jest współzałożycielką Fundacji FreeLING.

Członek Zarządu

gosia

Małgorzata Szczypińska

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego oraz tłumacz języka angielskiego. Ukończyła wrocławską anglistykę i niderlandystykę, a w 2012 r. obroniła doktorat w zakresie językoznawstwa niderlandzkiego.

W zawodzie tłumacza pracuje od 2006 r., łącząc pracę z pasją. W Fundacji odpowiada za organizację szkoleń na terenie województwa dolnośląskiego. Jest współzałożycielką Fundacji FreeLING.

Z zamiłowania (poza sferą tłumaczeniowo-lingwistyczną) joginka i podróżniczka. Na co dzień opiekuje się 11-letnim beaglem.