Szkolenie online – Nieruchomości – Praktyczne warsztaty tłumaczeniowe – jesień 2024
Organizator: Fundacja FreeLING
Terminy:
Warsztaty w sekcjach językowych:
- sekcja rosyjska: poniedziałek 22 i piątek 25 października – godzina 17.30-20.00
- sekcja czeska: piątek 15 i 22 listopada – godzina 17.30-20.00
- sekcja ukraińska: zmiana terminu, wkrótce podajemy informacje
Miejsce: webinary online na platformie Zoom
Zakres tematyczny
Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie, które pomoże Ci opanować specjalistyczną terminologię związaną z nieruchomościami oraz transakcjami kupna-sprzedaży! Nasze szkolenie oferuje cztery sekcje językowe, każda z nich zostanie poprowadzona przez doświadczonych specjalistów. Uczestnicy poszczególnych sekcji będą mieli okazję zgłębić i zrozumieć terminologię dotyczącą nieruchomości zarówno w Polsce, jak i w wybranym kraju ich języka docelowego, a także wziąć udział w praktycznych ćwiczeniach tłumaczeniowych opartych na autentycznych tekstach.
Co zyskasz, biorąc udział w naszych warsztatach?
Wiedzę i umiejętności w zakresie specjalistycznego słownictwa nieruchomości i transakcji kupna-sprzedaży.
Praktyczne doświadczenie w tłumaczeniach tekstów specjalistycznych, które mogą przydać się w Twojej codziennej pracy.
Wsparcie od doświadczonych prowadzących, które poprowadzą zajęcia w przyjaznej atmosferze i będą czuwać nad Twoim rozwojem.
Możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami, co pozwoli na poszerzenie horyzontów i zrozumienie różnych perspektyw.
Nasza unikalna koncepcja „tłumacze szkolą tłumaczy” gwarantuje aktywny udział każdego uczestnika, bez względu na poziom doświadczenia. Dyskusje prowadzone są w otwartej atmosferze, a moderatorzy dbają o płynny przebieg warsztatów, wspierając uczestników na każdym etapie nauki.
Nie czekaj! Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i rozwijaj swoje umiejętności tłumaczeniowe w dynamicznym środowisku! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować się na szkolenie.
Prowadzący:
-
- sekcja rosyjska: Natalia Wasilenko
- sekcja czeska: Agnieszka Baran
- sekcja ukraińska: wkrótce podajemy informacje
Forma
webinary interaktywne (łączny czas trwania webinarów: 5 godzin zegarowych – 2 bloki z 15 minutową przerwą)
Grupa docelowa
Szkolenie jest skierowane do początkujących i doświadczonych tłumaczy zainteresowanych przekładem tekstów specjalistycznych z zakresu nieruchomości.
Minimalna liczba uczestników warsztatów: 5
Maksymalna liczba uczestników warsztatów: 15
Techniczne warunki uczestnictwa
Do udziału w webinariach wymagany jest dostęp do komputera, Internetu i głośników (słuchawek) (oraz opcjonalnie mikrofonu).
W dniu pierwszego webinaru najpóźniej do godziny 13.00 uczestnik otrzyma zaproszenie do logowania na platformie e-learningowej Fundacji FreeLING https://freeling.planeta.edu.pl, gdzie będą udostępnione materiały szkoleniowe oraz link do pokoju webinarowego.
Webinary będą prowadzone na platformie zoom.us.
Webinary odbędą się na platformie Zoom.
Po zakończeniu webinaru w ciągu 10 dni nagranie z webinaru zostanie udostępnione na platformie e-learningowej https://freeling.planeta.edu.pl.
Uczestnicy będą mieli dostęp do nagrania webinarium oraz materiałów w formie elektronicznej przez 6 miesięcy, także w przypadku nieobecności na żywo.
Warunkiem uzyskania certyfikatu ze szkolenia jest rozwiązanie testu sprawdzającego wiedzę, udostępnionego na platformie e-learningowej https://freeling.planeta.edu.pl po zakończeniu webinariów.
Cena
Warsztaty (5 godzin zegarowych): 599 zł (559 zł dla członków organizacji partnerskich)
Wliczono w cenę: udział w webinarium, dostęp do platformy e-learningowej freeling.moodle.org.pl z materiałami szkoleniowymi oraz nagraniem webinarium przez 6 miesięcy, koszty administracyjno-organizacyjne, certyfikat uczestnictwa.
Certyfikaty
Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa po rozwiązaniu TESTU sprawdzającego wiedzę zdobytą podczas webinarów. Test zostanie udostępniony po zakończeniu szkolenia.
Grant szkoleniowy
Fundacja FreeLING przyznaje jeden grant szkoleniowy na szkolenie. Grant obejmuje darmowy udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe oraz certyfikat uczestnictwa. Zasady przyznania grantów można znaleźć w zakładce Szkolenia/Granty szkoleniowe.
Rejestracja
Uczestnicy mogą rejestrować się na stronie rejestracyjnej.
Po rejestracji należy w ciągu 7 dni przelać na konto Fundacji opłatę za udział w szkoleniu. Jeśli wpłata nie zostanie dokonana w tym terminie, organizator może anulować rejestrację. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku Fundacji do uczestnika wysyłany jest e-mail z potwierdzeniem wpłaty i zapisu na dane wydarzenie. W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Fundacją pod numerem telefonu: 502 408 320.
Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z ogólnymi warunkami rejestracji w zakładce „Zasady uczestnictwa”. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia Fundacja potrąca 50 złotych z wpisowego. Pozostała kwota zostanie zwrócona na podane konto bankowe. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia Fundacja nie zwraca wpisowego.
Fundacja zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia w przypadku, gdy nie zostanie osiągnięta minimalna liczba uczestników konieczna do przeprowadzenia webinarów. W tym przypadku wpisowe zostanie zwrócone.