12 maja 2021 – Webinar – Szkolenie dla wszystkich tłumaczy – Sprawdź, ile wiesz o RODO

Organizator: Fundacja FreeLING i Lubelskie Stowarzyszenie Tłumaczy

Termin: środa, 12 maja 2021, 18:30 – 20:00

Miejsce: webinar (platforma Zoom)

RODO jest już z nami od prawie trzech lat. Pamiętasz jeszcze gorączkowe przygotowania w maju 2018, aby spełnić wszystkie wymogi? A może wciąż podchodzisz do tematu na luzie?
Jedno jest pewne: ochrona danych osobowych na stałe zagościła w naszym życiu, zarówno prywatnym jak i biznesowym. Wielu tłumaczy stosuje w swojej działalności mniej lub bardziej restrykcyjne zasady. Ale czy stosujemy je we właściwy sposób?

Podczas prezentacji w formie interaktywnego quizu prowadząca zada ważne pytania dot. zasad ochrony danych osobowych w działalności tłumacza i zachęci uczestników do sprawdzenia swoich rozwiązań. Wyjaśni przy okazji istotne kwestie dla naszej branży i odpowie na dodatkowe pytania, które mogą pojawiać się w trakcie quizu. Na zakończenie webinaru będzie czas na pytania.

Prowadząca: Stefanie Bogaerts

Forma:
webinar interaktywny (platforma webinarowa Zoom).

Grupa docelowa:
Szkolenie jest skierowane do wszystkich tłumaczy zainteresowanych tematem ochrony danych osobowych w pracy tłumacza.

Cena:
Cena pełna: 60 złotych
Cena zniżkowa: 50 złotych dla członków Lubelskiego Stowarzyszenia Tłumaczy

Wliczono w cenę:
dostęp do platformy webinarowej, dostęp do nagrania przez 3 miesiące od daty szkolenia za pośrednictwem platformy e-learningowej, koszty administracyjno-organizacyjne, certyfikat uczestnictwa

Rejestracja:
Uczestnicy mogą rejestrować się na stronie rejestracyjnej.
Po rejestracji należy w ciągu 7 dni przelać na konto Fundacji opłatę za udział w szkoleniu. Jeśli wpłata nie zostanie dokonana w tym terminie, organizator może anulować rejestrację. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku Fundacji do uczestnika wysyłany jest e-mail z potwierdzeniem wpłaty i zapisu na dane wydarzenie. W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Fundacją. Jeśli uczestnik dokonuje rejestracji w terminie krótszym niż 7 dni przed szkoleniem opłatę należy uiścić tego samego dnia.

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z ogólnymi warunkami rejestracji w zakładce „Zasady uczestnictwa”. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia Fundacja potrąca 20 złotych z wpisowego. Pozostała kwota zostanie zwrócona na podane konto bankowe. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia Fundacja nie zwraca wpisowego.

W przypadku braku możliwości udziału w webinarze w ustalonym terminie, uczestnik otrzyma dostęp do materiałów szkoleniowych w formacie elektronicznym oraz nagranie webinaru.

Uwaga! Fundacja zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia w przypadku, gdy nie zostanie osiągnięta minimalna liczba uczestników. W tym przypadku wpisowe zostanie zwrócone.