29 czerwca 2020 r. – webinar – Szkolenie dla tłumaczy języka rosyjskiego – Przegląd polsko-rosyjskich, rosyjsko-polskich i wielojęzycznych (w tym j. rosyjski i polski) słowników specjalistycznych, pomocnych w pracy tłumacza

Organizator: Fundacja FreeLING

Termin: poniedziałek, 29 czerwca 2020 r., 18.00-19.00

Miejsce: webinar

Zakres tematyczny:

W trakcie webinaru zostaną przedstawione i omówione różne specjalistyczne słowniki (około 100 pozycji), m. in. chemiczne, budowlane, hutnicze, górnicze, rolnicze, elektrotechniczne i elektroniczne, geologiczne, geodezyjne, wojskowe, kolejowe, sportowe, muzyczne i wiele innych.
Prowadząca wskaże, które z tych słowników warto kupić oraz gdzie konkretne słowniki można znaleźć/kupić.

Webinar przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych tłumaczy języka rosyjskiego oraz tłumaczy posługujących się językiem rosyjskim jako językiem pośrednim przy tłumaczeniu tekstów specjalistycznych.

Prowadzący: Anastazja Brzezińska

Forma:
Webinar trwający 60 minut.
Po zaksięgowaniu wpłaty do uczestnika zostanie przesłany e-mail potwierdzający udział w webinarze. Następnie w dniu webinaru uczestnik otrzyma dane do logowania na platformie zoom.us. Uczestnik ma obowiązek we własnym zakresie zapoznać się z zasadami działania platformy. Webinar będzie nagrywany. Uczestnik będzie miał dostęp do niego przez sześć miesięcy.

Grupa docelowa:
Webinar przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych tłumaczy języka rosyjskiego oraz tłumaczy posługujących się językiem rosyjskim jako językiem pośrednim przy tłumaczeniu tekstów specjalistycznych.

Cena:
45 złotych*

*Dla uczestników cyklu webinarów „Normy produktowe i przepisy techniczne w pracy tłumacza” niniejszy webinar jest darmowy w przypadku zakupu pakietu 4 modułów.

Wliczono w cenę:
dostęp do platformy webinarowej, materiały szkoleniowe w formie elektronicznej, dostęp do nagrania na sześć miesięcy, koszty administracyjno-organizacyjne, certyfikat uczestnictwa.

Rejestracja:
Uczestnicy mogą rejestrować się na stronie rejestracyjnej.
Po rejestracji należy w ciągu 7 dni przelać na konto Fundacji opłatę za udział w szkoleniu. Jeśli wpłata nie zostanie dokonana w tym terminie, organizator może anulować rejestrację. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku Fundacji do uczestnika wysyłany jest e-mail z potwierdzeniem wpłaty i zapisu na dane wydarzenie. W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Fundacją.

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z ogólnymi warunkami rejestracji w zakładce „Zasady uczestnictwa”. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia Fundacja potrąca 20 złotych z wpisowego. Pozostała kwota zostanie zwrócona na podane konto bankowe. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia Fundacja nie zwraca wpisowego.

W przypadku braku możliwości udziału w webinarze w ustalonym terminie, uczestnik otrzyma dostęp do materiałów szkoleniowych w formacie elektronicznym oraz nagrania webinaru.

Uwaga! Fundacja zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia w przypadku, gdy nie zostanie osiągnięta minimalna liczba uczestników. W tym przypadku wpisowe zostanie zwrócone.