7 kwietnia 2018 – Warszawa – Spotkanie towarzyskie

Masz dosyć towarzystwa komputera i pracy w domu?
Chcesz spotkać się z koleżankami i kolegami po fachu?
Wymienić doświadczeniami, podzielić nowinkami z życia tłumacza i nie tylko?

Zapraszamy na drugie już towarzyskie spotkanie tłumaczy zainicjowane przez Fundację FreeLING, które odbędzie się w sobotę 7 kwietnia od godz. 18.00 w restauracji Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie.
Będzie to świetna okazja do tego, aby w niezobowiązującej atmosferze poznać koleżanki i kolegów z branży, porozmawiać o rozmaitych ciekawostkach związanych z naszą pracą, podzielić się nowinkami i wymienić doświadczeniami (oraz, naturalnie, coś przekąsić, wypić i po prostu miło spędzić czas).

Zaproszenie kierujemy do uczestników szkoleń, które Fundacja FreeLING organizuje w Warszawie w dniach 7-8 kwietnia 2017, a także do wszystkich innych tłumaczy skłonnych oderwać się na chwilę od pracy i chcących poznać bliżej Fundację 😉

Uwaga! Za konsumpcję rozliczamy się osobno – Fundacja FreeLING nie pobiera żadnych opłat w związku z tym wydarzeniem ani go nie sponsoruje!

Ze względu na konieczność rezerwacji miejsc w restauracji prosimy o zarejestrowanie swojego udziału na stronie rejestracyjnej.
Jeżeli nie możesz brać udziału w spotkaniu, prosimy o anulowanie rejestracji, aby nie blokować miejsca innym chętnym.

Do zobaczenia w kwietniu!